درباره ما

شرکت مهندسي توان گستر فناوري اتصالات مهر (تگفام) سهامي خاص ، از ابتداي سال 1390 تاسيس گرديد. اهداف اصلي موسسان اين شركت شامل انتقال دانش فني و تكنولوژيهاي جديد مخابراتي و ارتباطي به كشور به همراه كسب تجربيات ارزشمند در اين ارتباط، كمك به بروزرساني، توسعه و بهينه سازي شبكه هاي ارتباطي و مخابراتي كوچك و بزرگ در عرصه صنعت و تجارت كشور و در نهايت ايجاد بسترهاي شبکه انتقال داده ها و مخابراتي به همراه تامین تجهیزات با بالا ترین کیفیت و بهترین قیمت ممکن می باشد. 

پارامتر مهم در خط مشي اين شركت اهتمام فراوان در انتخاب و تامين بهترين محصولات و تكنولوژي روز دنيا در عین عدم وابستگی به برندی خاص با تمرکز از هر تکنولوژی بر روی دو یا چند برند که دارای بهترین کیفیت یا شرایط اقتصادی متناسب با نیاز مشتری است راهكارها و طرحها بر اساس آنچه كه مي تواند بهترين انتخاب براي كارفرما می باشد را ارایه می دهد. سعي و تلاش دائمي بر انتقال دانش و تكنولوژيهاي روز نزد صاحبان خارجي آن به داخل كشور و تربيت نيروهاي متخصص و كارآمد از ميان جوانان مستعد از دیگر اهداف این شرکت می باشد.

خرید مستقیم و واردات تجهیزات از شرکت تولید کننده و یا نمایندگان اصلی توزیع در خارج از کشور و دارا بودن دفاتر خارج از ایران سبب گردیده تا بتوانیم کالاهای اورجینال را با قیمت واقعی و سرعت مناسب به دست مصرف کنندگان محترم برسانیم. 

ارایه گارانتی معتبر به همراه نصب و پشتیبانی از تجهیزات ارایه شده با کمک نیروهای فنی دوره دیده و متخصص از خدمات این شرکت می باشد. کلیه تجهیزات ارایه شده در صورت نیاز کارفرما در محل نصب و راه اندازی شده و تنظبمات مورد نیاز کارفرما بر روی آن انجام می گردد.

خدمات فنی این شرکت شامل اجرای کلیه امور پسیو و اکتیو شبکه های کامپیوتری با کیفیت استاندارد های روز دنیا  می باشد بصورتی که کلیه تست های مورد نیاز پس از امور اجرایی در حضور کارفرما انجام می پذیرد.
.